HUIFENG Hydrauliczny pneumatyczny panel kontrolny studni 2000-20000PSI
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HUIFENG
Numer modelu: WCP-70
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiable
Czas dostawy: zwykle od 20 do 30 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Szczegóły informacji
Ciśnienie robocze: 2000 psi ~ 20000 psi Klasa materiału: AA, BB, CC, DD, EE, FF, HH
Klasa temperatury: -60℃(~180℃(KX) Miejsce pochodzenia: CHINY
Podkreślić:
Panel sterowania studni pneumatycznej
panel sterowania studni 2000PSI
panel sterowania studni hydraulicznej 20000PSI
opis produktu
Panel sterowania hydraulicznego pneumatycznego studni 2000-20000PSI
Wprowadzenie produktów
Funkcja produktu
Ciśnienie robocze 2000 psi ~ 20000 psi
Klasa materiału AA,BB,CC,DD,EE,FF,HH
Klasa temperatury -60℃(~180℃(KX)